Cena
479.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
CHORZÓW
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Ilość pięter
4
Powierzchnia
84 m2
Rok budowy
2009
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż dwupoziomowe, zadbane mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Chorzowa –  Centrum. W bliskiej odległości DTŚ, przystanki komunikacji miejskiej, liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole. 

Lokal mieszkalny położony na 3 i 4 piętrze podzielony na dwie strefy:

1. Dzienna:
– wiatrłopał
– salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras (5m2)
– WC

2. Nocna:
– 2 sypialnie  w tym jedna z wyjściem na taras (5,4m2)
– łazienka z WC
– garderoba

Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,60m2 do wyłącznego użytku właściciela.

Zachodni ekspozycja okien oraz ich rozmiar zapewniają duży dopływ światła do wnętrza

Do użytku mieszkańców znajduje się wózkownia, rowerownia, prywatny parking zamykany z miejscem postojowym. Budynek ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem. Klatka schodowa czysta i zadbana.

W cenie mieszkania znajduje się większość wyposażenia. Czynsz tylko 330zł.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę bezpłatna wycenę lub ubezpieczenie nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Agnieszka Machalica tel. 791 199 471

Agnieszka Machalica
Doradca ds. nieruchomośći / Ekspert ds. finansów
+48791199471
agnieszka.machalica@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.