Cena
185.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
RUDA ŚLĄSKA
Ulica
Adama Mickiewicza
Liczba pokoi
2
Ilość pięter
10
Powierzchnia
38 m2
Rok budowy
1970
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Tylko w ofercie Biura Nieruchomości S4K:

Rozkładowe jasne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem

Lokal składa się z:

– oddzielnej ustawnej kuchni
– 2 pokoi
– łazienki
– przedpokoju

Mieszkanie 

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 10 piętrowym bloku. Wejście do budynku, jak również każde piętro zabezpieczone domofonem.  Mieszkanie środkowe, ciepłe i ustawne. Kuchnia oddzielna, jasna z możliwością otwarcia na salon. Na przedpokoju zabudowa typu komandor. W mieszkaniu na podłogach  położone są płytki oraz wykładzina PCV. W salonie znajduje się wyjście na balkon. Zachodnia ekspozycja okien sprawia że mieszkanie jest doświetlone naturalnie i zachowuje przyjemną temperaturę w upalne dni.
Bardzo niskie opłaty: 350zł czynsz wraz z zaliczką na ogrzewanie oraz fundusz remontowy.

Dodatkowo

-ogrzewanie miejskie 
-ciepła woda z junkersa
-przynależna piwnica
-budynek po termomodernizacji
-monitoring na piętrze

Okolica

Lokal znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy – 15minut do Bytomia i Chorzowa, 17minut do Katowic. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz mieszczący się nieopodal dworzec kolejowy dają alternatywę dla samochodu. Wokół bloku są dostępne miejsca parkingowe, a w części zielonej wydzielony plac zabaw oraz siłownia plenerowa. W sąsiedztwie znajdują  się również sklepy, szkoły, przedszkole, oraz punkty usługowe wielu branż.

***Przy zakupie tej nieruchomości kupujący otrzyma kartę remontową z bonusem nawet do 10 000zł w markecie OBI****


Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.