Cena
329.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Stanisława Witczaka
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Ilość pięter
4
Powierzchnia
82 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni  80m2 w Centrum Bytomia.
Kamienica po renowacji z imponującą elewacją oraz czystą zadbaną klatka schodową.

**** REZERWACJA****

Lokal składa się z:

– oddzielnej jasnej kuchni
– 3 ustawnych pokoi
– łazienki z WC
– holu
– pomieszczenia gospodarczego

Świetny rozkład, który zapewni Ci wygodę.

Mieszkanie trzypokojowe z funkcjonalnym układem i niesamowitą przestrzenią. Kuchnia w zabudowie meblowej wyposażona w sprzęt AGD,  we wszystkich pomieszczeniach estetyczne sufity podwieszane, na podłogach deska barlinecka, płytki oraz panele. Dwukierunkowa ekspozycja okien na wschód oraz zachód. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe z zastosowanym gazowym systemem ogrzewania. Brak piwnicy rekompensuje powierzchnia na czystym strychu co przy trzecim piętrze mieszkania jest znacznie wygodniejsze.

Świetna lokalizacja, z której wszędzie będziesz mieć blisko.

Klatka schodowa po remoncie, czysta i zadbana. Wejście  zabezpieczone domofonem z funkcją obrazu.  Prężnie działająca wspólnota oraz miłe sąsiedztwo to istotne atuty tej nieruchomości. W pobliżu przystanek autobusowy, dentysta, przychodnia lekarska, plac zabaw dla dzieci. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do do pełnej infrastruktury. 

Dodatkowe informacje:

Niski czynsz – ok. 360zł
Ogrzewanie oraz ciepła woda – piec dwufunkcyjny ,
Okna PCV,
Kamienica po renowacji,
Domofon, monitoring
Balkon

Mieszkanie dostępne natychmiast.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.