Cena
489.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TARNOWSKIE GÓRY
Ulica
Stanisława Wyspiańskiego
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
2
Powierzchnia
72 m2
Rok budowy
2022
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Silesia Cztery Kąty ma przyjemność przedstawić Państwu w ofercie sprzedaży, wyjątkowy ciepły i nowoczesny apartament, usytuowany w nowo wybudowanym budynku w cichej i spokojnej lokalizacji –   centrum Tarnowskich Gór.
 
W jego skład wchodzą:
– Salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras położony od strony południowej
– słonecznej jadalni
– dwóch osobnych sypialni
– łazienki z WC
– pomieszczenia gospodarczego
– komunikacji
.
 
MIESZKANIE
Apartament został zaprojektowany i wykończony z niezwykłą starannością Układ pomieszczeń w sposób naturalny oddziela część dzienną od części sypialnianej.  Pomiędzy kuchnią a salonem zostało wygospodarowane miejsce do wspólnych posiłków. Bezpośrednio z salonu znajduje się wyjście na przestronny – dwudziestometrowy taras. W nieruchomości zastosowano podłogowy system grzewczy zasilany pompą ciepła. 
Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc parkingowych naziemnych zadaszonych, usytuowanych pod apartamentem.
 
Okolica
Koncepcja tego wyjątkowego miejsca łączy zalety mieszkania w Centrum czyli łatwą komunikację z miastami ościennymi, szybkim dostępem do pełnej infrastruktury oraz ciszę i spokój willowej dzielnicy.  Przy tej samej ulicy znajduje się szkoła i przedszkole, a w odległości 5min spacerem park miejski. Ten zakątek Tarnowskich Gór stanie się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi.

Miejsce postojowe pod budynkiem(na poziomie „0”) w cenie 20 000,00

Zachęcamy do umówienia się na okazanie.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. 

Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ lub BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości. 

 SILESIA CZTERY KĄTY Grzegorz Lindel tel. 793 965 501
 

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
+48793965501
grzegorz.lindel@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.