Cena
427.500,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Dr. Józefa Rostka
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Ilość pięter
3
Powierzchnia
94 m2
Rok budowy
1914
Status
aktualna
Rynek
wtórny

„Dom jest tam, gdzie chce się zostać dłużej”

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Bytomia  – stąd nie chce się wychodzić…

Nie szukaj dalej – Tylko u nas.

Lokal składa się z:

– oddzielnej jasnej kuchni
– 4 przestronnych słonecznych pokoi
– łazienki z WC
– holu
– pomieszczenia gospodarczego

Mieszkanie

To klimatyczne mieszkanie powstało z niezwykłą dbałością o najdrobniejszy szczegół wykończenia. Każde z pomieszczeń różni się swoim przeznaczeniem, jednak dobrane struktury i formy pięknie tworzą nietuzinkową, spójną przestrzeń. Nowoczesność wpleciona w duszę kamienicy – tu koniecznie trzeba wejść, żeby to poczuć.

Układ pomieszczeń został dokładnie zaplanowany już na wczesnym etapie remontu. Wymienione zostały wszystkie  instalacje; elektryczna, wodna oraz CO. W całym mieszkaniu na podłogach zostały położone wysokiej klasy panele oraz płytki. Ściany, w zależności od pomieszczenia i pożądanego efektu, wykończone są w zróżnicowany sposób: gładź, beton, tynki strukturalne oraz naturalna piękna cegła. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe z zastosowanym gazowym systemem ogrzewania. Dwukierunkowa ekspozycja okien wschód – zachód zapewnia naturalne doświetlenie cały dzień.  Kuchnia  w nowoczesnej, funkcjonalnej zabudowie z pełnym wyposażeniem AGD, zachowuje przytulny i rodzinny charakter tego pomieszczenia. Pokoje przestronne, ustawne spełnią się w roli pokoi dziecięcych, dla dorastającej młodzieży czy doskonale zorganizowanej przestrzeni biurowej.

Naturalne materiały i pastelowe barwy nadają klimat harmonii i spokoju. To miejsce, w którym odpoczniesz, uciekniesz od zgiełku miasta i skomplikowanych wyborów zawodowych.

Dodatkowo

– na półpiętrze balkon z komórką 
– 2 piwnice o łącznej powierzchni 11,20m2
– powierzchnia łączna wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych to 105,36
– niski czynsz 490zł (zaliczka na wodę, wywóz nieczystości oraz fundusz remontowy)
– ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny
– ciepła woda bojler Ariston Velis – szybki i energooszczędny .

Budynek

Czysta i zadbana klatka schodowa jest  zabezpieczona domofonem. W 2015 roku wymienione zostały instalacje elektryczne, gazowe oraz pion wodny. W tym samym czasie wymieniony został również dach oraz docieplona zachodnia ściana kamienicy. Prężnie działająca wspólnota w sposób systematyczny dba o budynek i jego najbliższą okolicę. Na ten rok została zaplanowana modernizacja podwórka.

Lokalizacja

Rewelacyjna lokalizacja, ścisłe centrum Bytomia u zbiegu ulic Katowickiej i Rostka. Dojazd do Katowic 17min, Chorzów 10min, Ruda Śląska 20min
Tuż przy wyjściu z budynku przystanki tramwajowy i autobusowy oraz dyspozytornia taxi. W zasięgu kilku kroków sklepy wielu branż, centrum handlowe Agora, apteki, banki, restauracje oraz bytomski rynek – centrum imprez kulturalnych.

Zapraszam na prezentację.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.