Cena
235.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Ludwika Zamenhofa
Liczba pokoi
3
Ilość pięter
3
Powierzchnia
75 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż mieszkanie  na parterze, w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Zamenhofa.

Lokal składa się z:

– 3 niezależnych pokoi
– oddzielnej kuchni
– spiżarki
– łazienki z WC
– przedpokoju

Mieszkanie

Mieszkanie jest usytuowane na parterze w zadbanej i ocieplonej kamienicy. Doskonały układ pomieszczeń oraz parterowe położenie pozwala stworzyć miejsce do życia dla dużej rodziny lub adaptację lokalu na gabinet lekarski lub biuro. Ekspozycja okien dwukierunkowa: wschód – zachód sprawia że mieszkanie jest jasne i słoneczne. Pokoje duże , doświetlone i ustawne. Kuchnia z zapleczem w postaci spiżarni daje spore możliwości aranżacji. Do mieszkania przynależy również piwnica, w której możesz stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania. 
Po wnikliwej analizie dokumentacji oraz przy tym układzie pomieszczeń lokal ma możliwość  podziału mieszkania na 2 mniejsze. 
Budynek jest po termoizolacji. Klatka schodowa po remoncie, czysta i zadbana. Wejście do budynku  zabezpieczone jest domofonem. Przyjazne i życzliwe sąsiedztwo. 

Lokalizacja

Rewelacyjna lokalizacja – ścisłe centrum Bytomia. Dojazd do Katowic 17min, Chorzów 10min, Ruda Śląska 20min
W pobliżu przystanki: tramwajowy i autobusowy. W zasięgu kilku kroków sklepy wielu branż, centrum handlowe Agora, apteki, banki oraz restauracje.

Dodatkowe informacje:

Niski czynsz z zaliczką na wodę 327zł
Okna PCV,
Kamienica po termoizolacji
Ogrzewanie gazowe
Duża piwnica
Domofon, 

Mieszkanie dostępne natychmiast.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.