Cena
449.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TYCHY
Ulica
Przemysłowa
Liczba pokoi
3
Ilość pięter
4
Powierzchnia
66 m2
Rok budowy
1989
Status
aktualna
Rynek
wtórny

„Dom jest tam, gdzie chce się zostać dłużej”

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Tychach – Przestronne, 3-pokoje z własnym ogródkiem.

Lokal składa się z:

– oddzielnej ustawnej kuchni
– salonu z balkonem i bezpośrednim zejściem do ogródka
– 2 sypialni
– łazienki
– osobnego WC
– jasnego holu
– przedpokoju

Mieszkanie

Mieszkanie jest usytuowane na parterze niskiego bloku co zdecydowanie ułatwia codzienną egzystencję. Dwukierunkowa ekspozycja okien północ – południe oraz środkowe położenie mieszkania dają przyjemny chłód latem i na tyle wysoką temperaturę zimą, że grzejniki należy regulować do drugiego poziomu. Ustawne pokoje zaaranżujesz tak jak sobie życzysz, urządzając np. pokój dziecięcy, przytulną sypialnię czy gabinet do pracy. Na wszystkich ścianach w mieszkaniu położona jest gładź, a podłogi wyłożone są panelami i płytkami. Po stronie południowej z największego pokoju znajduje się wyjście na sporej powierzchni balkon oraz zejście do ogródka bezpośrednio z balkonu. Osobne pomieszczenia dla łazienki i WC zapewniają wygodę użytkowania. Kuchnia w zabudowie kuchennej, z własnym oknem oraz możliwością otwarcia na salon.

Budynek
Budynek jest nowinką projektową lat 90-tych. Niska zabudowa po termomodernizacji z galeriowym ciągiem komunikacyjnym na każdej kondygnacji. 

Dodatkowo

Własny ogród o powierzchni 50m2
Duża piwnica- 7m2
Ogrzewanie miejskie
Ciepła woda z sieci
Miejsca parkingowe tuż pod blokiem
Blok po termomodernizacji

Okolica

Ciche i spokojne osiedle. Układ bloków w literę U tworzy bezpieczne miejsce  do zabaw dla dzieci. Na osiedlu znajdują się sklepy spożywcze oraz miejsca usługowe z różnych branż. W pobliżu szkoła, przychodnia lekarska, wybieg dla psów, ścieżka spacerowa,  oraz kościół. 
Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do do pełnej infrastruktury: autostrada, kolej, komunikacja miejska.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.