Cena
320.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Strzelców Bytomskich
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Ilość pięter
4
Powierzchnia
63 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 3 pokojowe, położone Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Dostęp do pełnej infrastruktury oraz bliskość Parku Krajobrazowego Segiet znacząco wpływa na atrakcyjność lokalizacji.

W pobliżu liczne sklepy, oraz markety. Szybki dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Do centrum Bytomia samochodem 11 min, do Bytomia 7 min.

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze (tylko 1 mieszkanie na każdej kondygnacji), w budynku po termomodernizacji, składa się z:
– 3 przestronnych pokoi, w tym jeden z balkonem;
– kuchni;
– łazienki z wanną;
– osobnego WC;
– przedpokoju.

Do mieszkania przynależy także piwnica.

Lokal dzięki kapitalnemu remontowi, nie ma wymaga od nowego właściciela większych nakładów finansowych. Dwustronna ekspozycja okien (wchód-zachód) zapewnia całodniowy dopływ naturalnego światła, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i słoneczne. Ogrzewanie miejskie to dodatkowy atut mieszkania.

Wraz z mieszkaniem istnieje możliwość zakupu garażu za dodatkową opłatą 45 000zł.

Zapraszam na prezentację.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Grzegorz Lindel
kom 793 965 501

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
+48793965501
grzegorz.lindel@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.