Cena
349.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Wrocławska
Liczba pokoi
4
Piętro
9
Ilość pięter
11
Powierzchnia
65 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Do sprzedaży rozkładowe, przestronne mieszkanie w Bytomiu przy parku Kachla.
Mieszkanie idealne dla rodziny.

****Kupujący nie płaci prowizji*****

Lokal składa się z:

– oddzielnej słonecznej kuchni
– dużego salonu z wyjściem na balkon
– 3 pokoi
– łazienki z WC
– przedpokoju

Świetny rozkład, który zapewni Ci wygodę.

Słoneczne i ciepłe mieszkanie z komfortowym rozkładem pomieszczeń. Duża, jasna kuchnia w nowej zabudowie meblowej w pełni wyposażona. Na przedpokoju duża szafa typu komandor. 
W ustawnych pokojach możesz stworzyć np.  przytulną sypialnię, pokój dziecięcy czy gabinet do pracy.  Mieszkanie posiada dwukierunkową ekspozycję okien: wschód – południe z balkonem po stronie południowej.  Do mieszkania przynależy również piwnica.

Cicha bezpieczna lokalizacja, z której wszędzie będziesz mieć blisko.

Budynek po termomodernizacji z dwiema windami. Czysta i zadbana klatka schodowa jest zabezpieczona domofonem. Sprawna, oddana do użytku winda zewnętrzna dla osób z niepełnosprawnościami.

Atrakcyjna lokalizacja, która łączy wygody mieszkania w Centrum czyli łatwą komunikację z miastami ościennymi, szybkim dostępem do pełnej infrastruktury z bliskością zieleni na terenie  parku Kachla ze wszystkimi jego atutami.  W pobliżu znajduje się przedszkole szkoła, żłobek, sklepy, liczne punkty usługowe.

Dodatkowe informacje:

Ogrzewanie miejskie,
Ciepła woda z pieca gazowego,
Okna PCV,
Balkon
Piwnica

Nie szukaj dalej – tylko u nas.
Transakcja zabezpieczona polisą OC. Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu finansowania.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.