Cena
580.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TARNOWSKIE GÓRY
Ulica
Szczęść Boże
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
1
Powierzchnia
76 m2
Rok budowy
2020
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z 2020 roku przy ul. Szczęść Boże 77E w Tarnowskich Górach.  Dogodna lokalizacja gwarantuje bardzo szybki dojazd do centrum Tarnowskich Gór. W bliskiej odległości Zabytkowa Kopalnia Srebra oraz Park Krajobrazowy Segiet. Okolica cicha, spokojna, zabudowana domami jednorodzinnymi, w otoczeniu pól i lasów.

Apartament posiada oddzielne wejście. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi w tym jeden z balkonem, łazienki z wc, przedpokoju z szafą w zabudowie, która pełni funkcję garderoby oraz klatki schodowej. Apartament posiada poddasze nad całą powierzchnią mieszkania, które pomieści wszystkie sezonowe rzeczy i jeszcze więcej.
Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe oraz do użytku lokatorów jest jedno miejsce tzw. „wspólne”

Dzięki dużym szkleniom mieszkanie jest bardzo jasne. Standard wykończenia, duża ilość elementów w kolorze drewna oraz neutralne kolory dają poczucie ciepła i komfortu.

Czynsz do zarządcy to tylko 167zł, co niewątpliwie jest dodatkowym atutem.

W cenie mieszkania zabudowa stała. Istnieje możliwość pozostawienie pozostałych mebli.

Zapraszamy do umówienia się na oględziny.

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Aleksandra Woźniak-Żak, tel. ‭733 333 493‬

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.