Cena
182.900,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
PIEKARY ŚLĄSKIE
Ulica
Targowa
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Ilość pięter
4
Powierzchnia
49 m2
Rok budowy
1990
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje dwupokojowe mieszkanie na IV piętrze w centrum Piekar Śląskich.

Nie szukaj dalej – tylko u nas!!

Lokal składa się z:

– 2 pokoi -każdy posiada dostęp do własnego tarasu
– oddzielnej widnej kuchni
– łazienki z WC
– przedpokoju
– komórki

Mieszkanie

Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w niskim  bloku.  Dwa ustawne, duże pokoje, a każdy z nich posiada dostęp do własnego  zadaszonego tarasu. Pierwszy wychodzi na stronę południową, skąd w pogodne dni widok sięga gór, drugi z kolei na stronę zachodnią. Oba słusznych rozmiarów, pozwolą wypocząć latem na świeżym powietrzu, a zimą zapewnią dodatkowe miejsce do przechowywania. 
Południowo-zachodnia ekspozycja okien sprawia, że mieszkanie jest doświetlone naturalnie i zachowuje przyjemną temperaturę w upalne dni. W układzie mieszkania znajduje się również komórka, która obecnie służyła właścicielom jako składzik, jednak jej powierzchnia pozwoli na stworzenie garderoby czy dodatkowego pokoju do pracy. Mieszkanie jest w stanie do remontu i na tym etapie jest wiele możliwości jego aranżacji.

Budynek

Budynek docieplony z wykończoną elewacją zewnętrzną, posadowiony w otoczeniu zieleni, zarządzany przez AD-DOM. Klatka schodowa czysta i zadbana – sprzątana raz w tygodniu.  Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Wokół osiedla dostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz opcja garażu sprawi, że po ciężkim dniu przynajmniej problem parkingu masz już z głowy. 
Prężnie działająca wspólnota w najbliższym czasie będzie podejmować decyzję o planach modernizacyjnych na ten rok. Mieszkańcy tego osiedla tworzą zgraną społeczność zarówno w kwestiach spraw organizacyjnych jak i sąsiedzkiej pomocy.
Na parterze budynku jest dostępne pomieszczenie do najmu z przeznaczeniem na działalność biurowo-usługową.

Okolica

Układ bloków względem siebie „w kwadrat ” tworzy zamkniętą przestrzeń z bezpiecznym miejscem  do zabaw dla dzieci. W pobliżu szkoła, przychodnia lekarska, sklepy pierwszej potrzeby oraz centrum handlowe. Świetna lokalizacja pod względem komunikacji z miastami ościennymi – dojazd do Bytomia 11min, Chorzowa 18min, Katowic 25min. 
Bardzo dobra opcja zarówno pod katem inwestycyjnym jaki i do zamieszkania.

Dodatkowe informacje:

Ogrzewanie miejskie,
Ciepła woda – sieć miejska
Okna PCV,
Budynek po termomodernizacji
Domofon,
2 duże balkono-tarasy
Garaż w opcji najem/zakup  – szczegóły u agenta.
W kuchni dostęp do gazu
Piwnica własna zamykana oraz dodatkowa powierzchnia w części wspólnej – również zamykane pomieszczenie
Miejsce na rowery/wózki

Mieszkanie dostępne natychmiast z obecnym wyposażeniem.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.