Cena
180.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Reptowska
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Ilość pięter
4
Powierzchnia
36 m2
Rok budowy
2001
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom, ul. Reptowska. Sąsiedztwo lasu i luźniejsza zabudowa zapewniają nam ciszę i spokój. W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej.

Lokal położony na czwartym piętrze, składa się z dwóch pokoi w tym jeden z wyjściem na duży balkon,  widnej i funkcjonalnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Mieszkanie po częściowym remoncie sprzedawane z wyposażeniem. Budynek po termoizolacji, klatka schodowa czysta i zadbana.

Czynsz to 581 zł z uwzględnieniem zaliczki na ogrzewanie oraz opłaty za śmieci.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę bezpłatna wycenę lub ubezpieczenie nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Aleksandra Woźniak-Żak tel. 733 333 493

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.