Cena
292.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Ilość pięter
3
Powierzchnia
49 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Kupujący nie płaci prowizji.

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu przy ul. Kolejowej 25. Lokalizacja nieruchomości zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miasta oraz łatwą komunikację z miastami ościennymi. Niezaprzeczalnym atutem jest miejsce postojowe przypisane do wyłącznego użytku właścicieli mieszkania.

Lokal usytuowany jest na drugim piętrzę w budynku po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie, czysta i zadbana. Wejście  zabezpieczone domofonem. Dobrze działająca wspólnota oraz miłe sąsiedztwo to istotne atuty tej nieruchomości. 

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dzięki trójstronnemu położeniu okien (wschód/zachód/południe) jest bardzo jasne i ciepłe. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5,30m2. Dodatkowo do użytku właścicieli jest poddasze.
Mieszkanie sprzedawane jest z prawie całym wyposażeniem. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Czynsz to zaledwie 410zł (fundusz remontowy, eksploatacja, miejsce postojowe).

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Agnieszka Machalica 
kom. 791 199 471

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
+48793965501
grzegorz.lindel@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.