Cena
175.600,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Jana Matejki
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Ilość pięter
2
Powierzchnia
35 m2
Rok budowy
1935
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Silesia Cztery Kąty prezentuje przestronną kawalerkę na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Świetna opcja pod inwestycję, dla studenta lub młodej rodziny.

Lokal składa się z:

– oddzielnej jasnej kuchni
– 1 ustawnego pokoju
– łazienki z WC
– przedpokój

Mieszkanie
Mieszkanie środkowe, ciepłe i ustawne. Kuchnia oddzielna i jasna w zabudowie meblowej oraz potrzebnym sprzętem AGD – widoczne na zdjęciach urządzenia pozostają do dyspozycji nowego właściciela. W kuchni oraz łazience na podłodze zostały położone płytki, natomiast w pokoju piękna deska. Niedawno wymienione okna z wysokim współczynnikiem energetyczności, w ekspozycji  wschód-zachód sprawiają, że mieszkanie jest doświetlone naturalnie i zachowuje przyjemną temperaturę zarówno w  upalne jak i mroźne dni. W mieszkaniu został zainstalowany gazowy system ogrzewania zasilany piecem dwufunkcyjnym wraz ze ściennym sterownikiem.  Niski czynsz 250zł w skład którego liczony jest fundusz remontowy oraz eksploatacja.  Do mieszkania przynależy  również piwnica – 5.60m2

Budynek 
Budynek w zasobach wspólnoty „Centrum” zarządzany przez ZBM w bardzo dobrym stanie technicznym. Wyremontowana, czysta i zadbana klatka schodowa, zabezpieczona domofonem oraz systemem monitoringu. 

Okolica
Lokal znajduje się w ścisłym centrum Bytomia. Szybka komunikacja z miastami ościennymi – 8min do Chorzowa,  12min do Świętochłowic, 15 minut do Katowic. W sąsiedztwie znajduje się również Centrum Handlowe Agora  oraz punkty usługowe wielu branż. 

Dodatkowo

-ogrzewanie gazowe,
-niski czynsz – 250zł,
-przynależna piwnica,
-monitoring


Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Strzelców Bytomskich 129
41-902 Bytom

„Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest S4K Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.”

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.