Cena
439.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Liczba pokoi
4
Ilość pięter
1
Powierzchnia
122 m2
Powierzchnia działki
300 m2
Kanalizacja
KAN. MIEJSKA
Rok budowy
2020
Typ domu
BLIŹNIACZY
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC

Oferta nowoczesnych domów Akacjowe Wzgórze. Gotowe, w stanie do wykończenia. Nie czekaj na swoje wymarzone cztery kąty zamieszkaj praktycznie od zaraz.

Ponieważ budynek wykonano w technologii energooszczędnej, między innymi przez ocieplenie go warstwą styropianu o grubości 45cm oraz specjalnej konstrukcji dachu która ogranicza utratę ciepła, wydatki na ogrzewanie będę minimalne.

Dom oddany w podwyższonym standardzie deweloperskim z zamontowanym źródłem ciepła w postaci pieca gazowego, wykostkowanym podjazdem oraz drogą dojazdową, wyrównaną i ogrodzoną działką.

Na inwestycję Akacjowe Wzgórze składa się kompleks 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Zaznaczone kolorem czerwonym są już sprzedane.

Zapraszamy na okazanie.

W ramach zakupu pomagamy bezpłatnie w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. W ramach współpracy otrzymają Państwo bezpłatną wycenę nieruchomości lub ubezpieczenie domu.

Grzegorz Lindel 793 965 501

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
793965501
biuro@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.