Cena
1.200,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Wynajem
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Stolarzowicka
Liczba pokoi
2
Piętro
10
Ilość pięter
10
Powierzchnia
39 m2
Rok budowy
1981
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Bytomia usytuowane na 10 piętrze w bloku z windą. 

Powierzchnia wynosi 39.10m2 i mieści w swoim układzie:

* salon
* sypialnię 
* umeblowaną kuchnię wraz z potrzebnym sprzętem AGD
* łazienkę z WC ( kabina prysznicowa, pralka)
* przedpokój z pojemną szafą

Mieszkanie słoneczne i ciepłe z miejskim system ogrzewania. Wyposażone w niezbędne do bieżącego funkcjonowania meble oraz sprzęty. Właściciel akceptuje zwięrzęta ras małych. Brak możliwości najmu dla obcokrajowców.

Opłata za najem to kwota 1 200zł.

Pozostałe koszty utrzymania mieszkania:

– czynsz do Spółdzielni 540 (z zaliczką na ogrzewanie z sieci miejskiej)
– woda wg zużycia
– wywóz nieczystości
– prąd według zużycia
– gaz według zużycia

***Oferta wyłącznie w formie najmu okazjonalnego z minimalnym okresem najmu na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia***

Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 2400zł.
Jednorazowe wynagrodzenie biura 1 200zł
Niezbędna wizyta w kancelarii notarialnej celem dopełnienia formalności dla najmu okazjonalnego. Opłata za czynności zgodnie z cennikiem wybranej kancelarii.

Budynek i lokalizacja

Blok po termomodernizacji z zadbaną klatką schodową. Budynek położony w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Bytomia Miechowice o słabym natężeniu ruchu samochodowego z zachowaniem szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury. Dostępne miejsca parkingowe wokół bloku. Przystanek autobusowy jak i cały wachlarz sklepów i punktów obsługowych  w odległości 10 minut pieszo. 

Oferta na wyłączność.
Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.