Cena
499 500,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Ulica
PCK
Liczba pokoi
4
Ilość pięter
1
Powierzchnia
110 m2
Powierzchnia działki
160 m2
Kanalizacja
KAN. MIEJSKA
Rok budowy
2021
Typ domu
SZEREGOWY
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Kupujący zwolniony z opłaty PCC oraz prowizji.

Oferta nowoczesnych domów w Gliwicach, zaledwie 3 km od centrum miasta. Gotowe, w stanie do wykończenia latem 2021. Nie czekaj na swoje wymarzone cztery kąty, zarezerwuj jeden z domów już dziś.

To niebanalna, nowoczesna architektura, która jest skierowana do osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i jednocześnie są dla nich ważne wrażenia estetyczne.

Oferujemy 3 domy w zabudowie szeregowej, które mają odrębne, niezależne wejścia. Mieszkańcy mają do dyspozycji ogródki i przestronne tarasy. Otrzymują dostęp do garaży oraz miejsc postojowych przed budynkami. Wykończenie budynków harmonijnie wpisuje się w otaczającą zieleń i okoliczną zabudowę.
Jednocześnie bliski dostęp do komunikacji miejskiej i infrastruktury Śląska daje poczucie niezależności, komfortu i bezpieczeństwa.

Dostępne domy:
– D2
– D4

Dom w stanie deweloperskim:
– ławy fundamentowe żelbetowe
– ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 25 cm, izolowane bitumiczną powłoką przeciwwilgociową i izolacją termiczną
– ściany nośne zewnętrzne z pustaków ceramicznych gr. 25 cm, typu porotherm
– kominy systemowe
– schody żelbetowe
– ocieplenie ścian styropianem grafitowym
– okna PCV w wersji 3-szybowej (bez rolet – opcja dodatkowa)
– dach pokryty blachodachówką / kolor antracyt
– drzwi zewnętrzne, ocieplone, laminowane w kolorze antracyt
– brama garażowa segmentowa w kolorze antracyt / bez napędu (opcja dodatkowa)
– ściany wewnętrzne działowe, pustak ceramiczny (11,5 cm), na etapie budowy wg ustaleń z kupującym / bez dopłaty
– kompletne orynnowanie
– parapety zewnętrzne w kolorze grafitowym
– elewacja
– tynki gipsowe maszynowe (ściany)
– wylewki cementowe z izolacjami
– instalacje wewnętrzne: elektryczna, tv-sat, wod-kan
– ogrzewanie podłogowe (oferta podstawowa nie zawiera kotła gazowego)
– ocieplenie dachu

Zapraszamy na okazanie.

W ramach zakupu pomagamy bezpłatnie w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. W ramach współpracy otrzymają Państwo bezpłatną wycenę nieruchomości lub ubezpieczenie domu.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.