Cena
1.700,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Wynajem
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
PIEKARY ŚLĄSKIE
Ulica
Jana Długosza
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Ilość pięter
2
Powierzchnia
31 m2
Rok budowy
2019
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie z tarasem oraz garażem podziemnym w nowym budynku z 2019r w Piekarach Śląskich, usytuowane na komfortowym
2-gim piętrze. 

Powierzchnia wynosi 31 m2 i mieści w swoim układzie:

* salon z aneksem kuchennym 
* duży taras –  13m2
* łazienkę z WC ( nowoczesna kabina prysznicowa )
* przedpokój z zabudową typu komandor

Mieszkanie

Mieszkanie jest utrzymane w wysokim standardzie, częściowo umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. W nowoczesnym stylu urządzona łazienka. Mieszkanie słoneczne i ciepłe. Spora przestrzeń tarasowa pozwala zaaranżować miejsce letniego wypoczynku na świeżym powietrzu. W oknach zamontowano rolety antywłamaniowe  co zdaje egzamin zarówno zimą jak i latem. Nieocenionym atutem jest garaż z bramą automatyczną w bryle budynku, bez żadnych dodatkowych opłat. Na poziomie garażu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze do wyłącznego użytku lokatora.

Budynek i lokalizacja

Blok po termomodernizacji z zadbaną i przestronną klatką schodową. Wejście zabezpieczone domofonem z funkcją obrazu, wnętrze budynku jak i jego najbliższa okolica monitorowane.
Budynek położony w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Piekar Śląskich o słabym natężeniu ruchu samochodowego z zachowaniem szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury. Przystanek autobusowy jak i cały wachlarz sklepów i punktów obsługowych  w odległości 3minut pieszo. Po drugiej stronie ulicy market Dino – szybka opcja zaopatrzenia w produkty pierwszej potrzeby.

Opłaty:

Czynsz najmu to kwota 1 700zł
Opłaty stałe dla zarządcy nieruchomości z zaliczką na wodę to 300zł
Pozostałe koszty utrzymania mieszkania:

– woda według zużycia
– prąd według zużycia
– gaz według zużycia
– wywóz nieczystości

***Oferta wyłącznie w formie najmu okazjonalnego z minimalnym okresem najmu na 12 miesięcy z możliwością kontynuacji***


Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 3400zł
Jednorazowe wynagrodzenie biura 1700zł
Wstępna weryfikacja najemcy

Mieszkanie odświeżone i dostępne dla nowego najemcy natychmiast.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Strzelców Bytomskich 129
41-902 Bytom

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.