Cena
2.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Wynajem
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
PIEKARY ŚLĄSKIE
Ulica
Mikołaja Kopernika
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Ilość pięter
3
Powierzchnia
39 m2
Rok budowy
2021
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie z tarasem oraz garażem podziemnym w nowym budynku z 2021r w Piekarach Śląskich, usytuowane na komfortowym 2-gim pietrze. 

Powierzchnia wynosi 38.77 m2 i mieści w swoim układzie:

* salon
* pokój z wyjściem na taras
* aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem
* łazienkę z WC ( kabina prysznicowa )
* przedpokój z zabudową typu komandor

Mieszkanie jest utrzymane w wysokim standardzie, częściowo umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty AGD. W nowoczesnym stylu urządzona łazienka. Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. W całym mieszkaniu zastosowano formę ogrzewania podłogowego plus dodatkowo grzejnik na ręczniki w łazience. W oknach zamontowano rolety antywłamaniowe co zdaje egzamin zarówno zimą jak i latem. Na ciepłe dni poleca się słusznych rozmiarów taras, który swobodnie pomieści meble ogrodowe. Nieocenionym atutem jest garaż z bramą automatyczną w bryle budynku, bez żadnych dodatkowych opłat.

Budynek i lokalizacja

Nowy budynek z 2021 roku, ocieplony z zadbaną i przestronną klatką schodową, wyposażony w windę. Ogrodzony teren zewnętrzny jak i wnętrze klatki schodowej objęte monitoringiem. Samo wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Przed budynkiem dostępne miejsca parkingowe, a dla najemcy w cenie najmu przypisane miejsce w garażu podziemnym z bramą elektryczną. W części podziemnej również dostępne dla najemcy pomieszczenie gospodarcze na wózek czy rower.
Budynek położony w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Piekar Śląskich o słabym natężeniu ruchu samochodowego z zachowaniem szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury. Przystanek autobusowy jak i cały wachlarz sklepów i punktów obsługowych w odległości kilku minut pieszo. 

Opłaty:

Czynsz najmu to kwota łączna 2300zł, która zawiera odstępne oraz opłaty stałe dla zarządcy nieruchomości.
Pozostałe koszty utrzymania mieszkania:

– woda według zużycia
– prąd według zużycia
– wywóz nieczystości

***Oferta wyłącznie w formie najmu okazjonalnego z minimalnym okresem najmu na 12 miesięcy z możliwością kontynuacji***

Wymagana kaucja zwrotna w wysokości dwukrotności czynszu.
Jednorazowe wynagrodzenie biura 2000zł

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Strzelców Bytomskich 129
41-902 Bytom

„Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest S4K Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.”

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.