Cena
510.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TARNOWSKIE GÓRY
Ulica
Jaworowa 94
Liczba pokoi
5
Ilość pięter
1
Powierzchnia
144 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Kanalizacja
KAN. MIEJSKA
Rok budowy
2021
Typ domu
SZEREGOWY
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Kupujący zwolniony z opłaty PCC oraz prowizji.

Segment środkowy “B”

Oferujemy nowoczesne i atrakcyjnie położone domy w zabudowie szeregowej w Reptach Nowych przy ulicy Jaworowej.
Lokalizacja zapewnia intymność i oddalenie od miejskiego zgiełku, jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do centrum Tarnowskich Gór, sklepów, szkół, obiektów kultury oraz autostrady.

Przestronny segment o powierzchni 143,5m2, składający się z 4 sypialni, kuchni, salonu oraz dwóch łazienek. Duża powierzchnia przeszklenia od południowej strony zapewnia duża ilość światła dziennego w salonie.

Domy oddawane w stanie deweloperskim, z ogrodzeniem, wykostkowanym podjazdem oraz drogą dojazdową do posesji.

Napij się porannej kawy spoglądając na las ze swojego salonu.

Zapraszamy do umówienia się na okazanie.

Grzegorz Lindel 793 965 501

W ramach zakupu pomagamy bezpłatnie w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. W ramach współpracy otrzymają Państwo bezpłatną wycenę nieruchomości lub ubezpieczenia nieruchomości.

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
793965501
biuro@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.