Cena
670.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
SZAŁSZA
Ulica
Ptasia
Liczba pokoi
4
Ilość pięter
1
Powierzchnia
178 m2
Powierzchnia działki
250 m2
Rok budowy
2021
Typ domu
SZEREGOWY
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Kupujący zwolniony z opłaty PCC oraz prowizji.

Osiedle Szałsza jest miejscem idealnym dla wszystkich którzy cenią sobie piękno tej okolicy oraz dla tych, którzy chcą korzystać z atrakcji mieszkając na splocie takich miast, jak: Tarnowskie Góry, Gliwice oraz Bytom.

Miejsce zapewnia niespotykany klimat, sprzyja wypoczynkowi. Lokalizacja cechuje się połączeniem bezpośredniego dostępu do licznych terenów zielonych i usług, przy zachowaniu harmonii jakie daje dom pod miastem. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem oraz drogą krajową 88 i autostradą A1.

Oferujemy elegancki dom z ogrodem w zabudowie szeregowej o powierzchni 178 m2, garaż w bryle budynku z jednym dodatkowym miejscem parkingowym.

Nieruchomość będzie oddawana w podwyższonym stanie deweloperskim, m.in brama garażowa elektryczna, puszki na rolety elektryczne czy przygotowanie instalacji elektrycznej pod automatykę lub inteligentny dom.

Termin oddania inwestycji : 01.06.2021

Zapraszamy na okazanie.

W ramach zakupu pomagamy bezpłatnie w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. W ramach współpracy otrzymają Państwo bezpłatną wycenę nieruchomości lub ubezpieczenie domu.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.