Cena
559 000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
KATOWICE
Liczba pokoi
3
Ilość pięter
2
Powierzchnia
71 m2
Rok budowy
2009
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament na osiedlu Miłe Zacisze w atrakcyjnej części Katowic – Piotrowice. Dogodny dostęp do pełnej infrastruktury: szkoła, przedszkole, place zabaw, ośrodek zdrowia, liczne punkty usługowo-handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, łatwy wyjazd w stronę głównych arterii Katowic.
Od centrum sportowego Bażantowo dzieli nas zaledwie 5 min spacerem.

Mieszkanie położone na parterze w stanie do wprowadzenia się, bez nakładów finansowych. W cenie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Dwa TV LCD Samsung, w pokoju oraz sypialni. Pełne wyposażenie kuchni, lodówka z kostkarką, mikrofalówka, piekarnik, zmywarka, wszystkie sprzęty wysokiej jakości, producent Samsung. Na wyposażeniu także zabudowana pralka.

W przedpokoju, kuchni oraz salonie ogrzewanie podłogowe. W oknach rolety zewnętrze, w salonie roleta sterowana elektrycznie.

Ekspozycja zachodnia sprawia, że mieszkanie jest słoneczne, ciepłe, a po powrocie do domu możemy korzystać z nasłonecznionego tarasu o powierzchni 44 m2!

Czynsz to zaledwie 423 zł wraz z ogrzewaniem.
W cenie mieszkania komórka lokatorska.

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w parkingu podziemnym z własnym, zamykanym zasilaniem elektrycznym. Jest to jedyne takie miejsce w całym garażu z zasilaniem! Daje nam to możliwość ładowania samochodu elektrycznego.
Koszt miejsca parkingowego to 30 tys. zł.

Kupujemy nie tylko mieszkanie, ale i odrobinę luksusu oraz spokój na długie lata bez remontów.

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości – zapytaj o bezpłatną wycenę lub ubezpieczenia mieszkania, szczegóły u agenta.

Silesia Cztery Kąty, Grzegorz Lindel tel. 793 965 501

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
+48793965501
grzegorz.lindel@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.