Cena
1.499.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TARNOWSKIE GÓRY
Ulica
Czereśniowa
Liczba pokoi
5
Ilość pięter
1
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia działki
676 m2
Kanalizacja
PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
Rok budowy
2014
Typ domu
WOLNO STOJĄCY
Status
aktualna
Rynek
wtórny

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI 
 
Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Nieruchomość położona w atrakcyjnej części Tarnowskich Gór ul. Czereśniowa. Lokalizacja zapewnia intymność i oddalenie od miejskiego zgiełku, jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do centrum, sklepów, szkół, obiektów kultury oraz sportu.

Dom dwukondygnacyjny, podzielony na dwie strefy: 
– Dzienną, którą stanowi salon z kominkiem i wyjściem na taras, oddzielna i przestronna kuchnia, osobna toaleta oraz wiatrołap. Na parterze okna z roletami elektrycznymi.
– Prywatną składającą się z 4 pokoi, garderoby oraz dużej łazienki z wanną i kabiną prysznicową.
Każda strefa z nawiewem klimatyzacji i osobnym sterownikiem.

Dodatkowo nad całym piętrem strych wyłożony w całości płytami OSB, zapewniający dodatkową przestrzeń do przechowywania. 

W bryle domu znajduje się jednostanowiskowy garaż, z zapleczem gospodarczym, w którym znajdziemy wymiennik ciepła z ogrzewania miejskiego, saunę na podczerwień, kabinę prysznicową oraz pralnię.

Dach nieruchomości w pełnym deskowaniu, wyłożony dachówką betonową Braasa. Na dachu instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,81kW.

Na idealnie wypielęgnowanej działce, znajdziemy:
– przylegający do domu zadaszony taras z częścią wypoczynkową oraz jacuzzi;
– basen o wymiarach 9x4m z pompą ciepła oraz falą;
– wiatę dwustanowiskową z pomieszczeniem gospodarczym.

System alarmowy, automatyczny system nawadniania działki oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków to tylko kolejne atuty przemawiające za zakupem.

Dom sprzedawany z zabudową stałą, meblami oraz częścią wyposażenia wnętrz.

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Grzegorz Lindel
kom 793 965 501
Silesia Cztery Kąty
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom

Grzegorz Lindel
Doradca ds. nieruchomości
+48793965501
grzegorz.lindel@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.