Cena
169 000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Juliana Fałata
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Ilość pięter
4
Powierzchnia
45 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom Śródmieście ul. Fałata 30A.
Lokal mieszkalny położony na cichym i spokojnym osiedlu wśród zieleni. W bliskiej odległości Park Miejski, ośrodek zdrowia, poczta, przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa świeżo po remoncie, czysta i zadbana. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Lokal po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe, kuchnia zabudowana, na wyposażeniu pralka oraz piekarnik z płytą gazową. Okna plastikowe, wychodzą na 3 strony świata. Ogrzewanie gazowe.

Do mieszkanie przynależy piwnica.

Czynsz to TYLKO 170zł.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Agnieszka Machalica tel. 791 199 471

Agnieszka Machalica
Doradca ds. nieruchomośći / Ekspert ds. finansów
+48791199471
agnieszka.machalica@s4k.pl

Prośba o kontakt

Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.