Cena
1.055.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TARNOWSKIE GÓRY
Ulica
Jagodowa
Liczba pokoi
6
Ilość pięter
1
Powierzchnia
155 m2
Powierzchnia działki
630 m2
Kanalizacja
KAN. MIEJSKA
Rok budowy
2024
Typ domu
WOLNO STOJĄCY
Status
aktualna
Rynek
pierwotny

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje energooszczędny, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór – Pniowiec, pod samym lasem.

Budynek o powierzchni użytkowej około 155m2 posadowiony na działce o powierzchni 630m2 w swoim składzie mieści:


Parter:

-Salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras
-pokój
-łazienka z WC
-wiatrołap z komunikacją
-kotłownia
Dodatkowo:
-wiata garażowa

Piętro:

-4 sypialnie
-łazienka
-pralnia

Dom 
Dom wolnostojący, budowany z naturalnych materiałów –  silikat, ocieplony i otynkowany. Dach kryty papą termozgrzewalną, ocieplony wełną. Fotowoltaika o mocy 9,72 kW w pełni zaspokoi zapotrzebowanie domu na bieżące zużycie energii elektrycznej. Przewidziane ogrzewanie podłogowe- pompa ciepła, rekuperacja. Ściany i podłogi przygotowane do wykończenia.

Działka i Garaż
Działka płaska, prostokątna, ze sporą przestrzenią do zagospodarowania. Miejsce postojowe zapewnia wiata garażowa przy domu. Taras zewnętrzny oraz wejście do domu wyłożone kostką. Dojazd asfaltowy, media: prąd, woda, kanalizacja.
Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, wśród innych domów jednorodzinnych, z dala od ruchliwej drogi. W pobliżu:, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, las, jezioro, a w odległości 15 minut samochodem centrum handlowe z punktami usługowymi.

Dodatkowo:
-ściany nośne parteru silka 18cm, strop lany betonowy, schody betonowe lane, ściany nośne piętra cegła kilka 18cm
-wylewki betonowe wraz z termoizolacją podłóg-elewacja tynk akrylowy, kolor biały, szary
-orynnowanie
-stolarka okienna PVC, trzyszybowa, jednostronnie kolor grafit
-rolety elektryczne w oknach 
-rekuperacja
-pompa ciepła NIBE 8kw
-fotowoltaika Jinko 9.72kw
-instalacja elektryczna, gniazda i włączniki elektryczne
-instalacja CO – podłogowe parter i piętro 
-światłowód
-taras o powierzchni ok 20m2 wyłożony kostką
-wejście do domu i podjazd wyłożone kostką
-na ścianach gładzie oraz biała faba
-projekt aranżacji wnętrza z możliwością dopasowania do własnych potrzeb

Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim.

Dostępne w sąsiedztwie podobne domy o innych parametrach.

Kupujący nie płaci podatku PCC 2%

Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493

Silesia Cztery Kąty
ul. Strzelców Bytomskich 129,
41-902 Bytom

„Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest S4K Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.”

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.