Cena
1.295.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
MYKANÓW
Ulica
Kasztanowa
Liczba pokoi
5
Ilość pięter
1
Powierzchnia
152 m2
Powierzchnia działki
2064 m2
Kanalizacja
SZAMBO, PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
Rok budowy
1979
Typ domu
WOLNO STOJĄCY
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje komfortowy, dwukondygnacyjny  dom, w malowniczej i spokojnej miejscowości Mykanów.
Szukasz kojącego spokoju, rodzinnego szczęścia, bliskości i bogactw natury?

Tu możesz wszystko..
Dom, zaplecze gospodarcze, sad, duży areał.

Wykończony i zadbany dom w swoim składzie zawiera:

Parter:

-oddzielna jasna kuchnia
-salon
-sypialnia
-łazienka z WC
-wiatrołap z komunikacją

Piętro:

-3 sypialnie
-łazienka z WC
-komunikacja 

Piwnica:
-kotłownia
-pralnia
-spiżarnia

Dom przebudowany w 2010 roku i modernizowany na przestrzeni ostatnich lat  z użyciem wysokiej jakości materiałów. Mury zewnętrzne docieplone, elewacja w pięknym jasnym kolorze. Okna plastikowe z efektownymi szprosami, drzwi wejściowe dębowe, antywłamaniowe. Dwa zewnętrze balkony. Dach dwuspadowy,  pokryty gontem bitumicznym.  W pomieszczeniach na podłogach gres oraz deska, na ścianach gładź.

Oddzielna duża kuchnia z centralnym miejscem do wspólnych posiłków, zachowuje przytulny i rodzinny charakter tego pomieszczenia. Łazienki duże i widne, w nowoczesnej formie, pierwsza, na parterze wyposażona w kabinę typu walk-in, druga, na piętrze w wannę. Pokoje przestronne, ustawne spełnią się w roli pokoi dziecięcych, dla dorastającej młodzieży czy doskonale zorganizowanej przestrzeni biurowej.

Ogrzewanie centralne zasilane bezobsługowym piecem na pellet o mocy 25kw w parze z 300l zbiornikiem z wężownicą co zapewnia właściwą temperaturę w pomieszczeniach oraz ciepłą wodę użytkową. Bojler współpracuje z każdym typem kotła, jak również z kolektorem słonecznym. Nieruchomość ogrzewana w sposób mieszany: parter za pomocą systemu ogrzewania podłogowego, piętro przy użyciu grzejników.

Pomieszczenia piwniczne czyste, wyłożone płytkami z dostępem do światła naturalnego. Mogą zostać zaadaptowane na pomieszczenia rekreacyjne. Obecnie wykorzystywane jako pralnia oraz spiżarnia. W kotłowni poza piecem i bojlerem znajdzie się również miejsce na zapas opału.

Działka i Garaż

Obok domu mieszczą się budynki gospodarcze, wśród których, na powierzchni 38m2 znajduje się  garaż dwustanowiskowy. Łączna powierzchnia budynków gospodarczych to 273m2. Na działce znajduje się również studnia głębinowa w pięknej oprawie drewnianej oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Nieruchomość ogrodzona, od frontu brama wjazdowa przesuwna z automatycznym systemem sterowania.
Ogród z nasadzeniami; rośliny i krzewy ozdobne oraz w części wydzielonej drzewami owocowymi.

Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, wśród innych domów jednorodzinnych, z dala od ruchliwej drogi, jednak z szybkim dostępem do autostrady. Dogodny dojazd do Częstochowy.

Działka jest obecnie we wstępnym procesie podziału geodezyjnego. 

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić prowizję oraz koszty notarialne.
Transakcja zabezpieczona polisą OC. Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam na prezentację.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493
Silesia Cztery Kąty
ul. Strzelców Bytomskich 129
41-902 Bytom

„Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest S4K Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.”

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.