Cena
587.500,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
TARNOWSKIE GÓRY
Ulica
Stefanii Sempołowskiej
Liczba pokoi
5
Ilość pięter
1
Powierzchnia
151 m2
Powierzchnia działki
900 m2
Kanalizacja
KAN. MIEJSKA
Rok budowy
1969
Typ domu
WOLNO STOJĄCY
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Silesia Cztery Kąty  prezentuje w ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny dom wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem na dużej działce, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór – Rybna.
Idealne miejsce dla młodej lub wielopokoleniowej rodziny.

Budynek o powierzchni użytkowej 151m2, posadowiony na działce o powierzchni 900m2 w swoim składzie mieści:

Parter:

-oddzielna, słoneczna kuchnia
-spiżarnia
-2 niezależne pokoje
-łazienka z WC
-wiatrołap z komunikacją

Piętro:
-3 pokoje
-łazienka z WC
-pracownia/gabinet

Piwnica
-4 pomieszcznia

Dom
Budynek z 1969 roku  w postaci popularnej i wdzięcznej do obróbki bryły typu „kostka”. Jej konstrukcja i i położenie ścian działowych z łatwością pozwoli uzyskać nowoczesne i otwarte przestrzenie choć i przy bieżącym układzie, tego miejsca naprawdę nie brakuje. Kuchnia duża, słoneczna, z zapleczem w postaci małej spiżarni. Dwie kondygnacje z bliźniaczym układem pomieszczeń oraz przestronnymi i ustawnymi pokojami.  Na półpiętrze dodatkowe pomieszczenie, które do tej pory służyło jako pracownia krawiecka, a w miejsce którego, z powodzeniem może powstać garderoba lub pralnia. Na każdym poziomie łazienka z WC. Obecnie, ciepłą wodę użytkową oraz właściwą temperaturę  w okresie zimowym zapewnia kocioł węglowy. Dom jest w stanie do remontu, jednak w ciągłym użytkowaniu, dostępne wszystkie media; gaz, prąd, woda, kanalizacja. Budynek spełnia wymagane kryteria do uzyskania dotacji w zakresie termomodernizacji z programu Czyste Powietrze.

Działka i budynek gospodarczy
Działka to 900m2 terenu o nieregularnym kształcie, z dostępem do drogi asfaltowej  po stronie wschodniej. Od zachodu piękny zielony teren gotowy do zagospodarowania wedle własnych potrzeb. Poza opisanym wyżej budynkiem mieszkalnym, na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy, gdzie na parterze mieści się garaż jednostanowiskowy, kuchnia ogrodowa i zaplecze gospodarcze, a na piętrze znajdują się  dwa oddzielne pomieszczenia.
Całość może zostać zaadaptowana na osobny, samowystarczalny lokal mieszkalny np.; domek gościnny, osobne mieszkanie dla chcących się usamodzielnić dzieciaków czy dla seniorów, którzy potrzebują bliskości rodziny. Razem, a jednak osobno – to zawsze zdaje egzamin. W budynku gospodarczym dostępne media; prąd i woda.

Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, wśród innych domów jednorodzinnych, z dala od ruchliwej drogi. W pobliżu:, szkoła podstawowa, przedszkole, market Dino, przystanek autobusowy i mnóstwo terenów zielonych, a w odległości 5 minut samochodem centrum handlowe z punktami usługowymi.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić prowizję oraz koszty notarialne.
Transakcja zabezpieczona polisą OC.

Zapraszam na prezentację – porozmawiamy o potrzebach.

Aleksandra Woźniak-Żak
kom 733 333 493
Silesia Cztery Kąty
ul. Strzelców Bytomskich 129
41-902 Bytom

„Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest S4K Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa S4K Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.”

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.