Cena
199.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
Pl. Michała Wolskiego
Liczba pokoi
2
Ilość pięter
3
Powierzchnia
53 m2
Rok budowy
1955
Status
aktualna
Rynek
wtórny

PROWIZJA 0%

Mieszkanie po kapitalnym remoncie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Kuchnia w zabudowie z piecykiem gazowym.

Podczas remontu wymieniono wszystkie instalacje, CO, elektryczną, wodną i kanalizacyjną.

Czynsz administracyjny wynosi ok. 215 zł i w skład jego wchodzą m.in: zaliczka na zimną wodę, odprowadzanie ścieków, opłata za odpady komunalne, fundusz remontowy.

Wejście do bloku oraz parking zamykane na bramę z pilotem, dostęp tylko dla mieszkańców.
Pod blokiem znajduje się parking dla lokatorów.

W bliskiej odległości centrum handlowe Agora, banki, restauracje.

Zachęcamy do obejrzenia i zakupu.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.