Cena
249 000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Ulica
Jagiellońska
Liczba pokoi
2
Piętro
7
Ilość pięter
8
Powierzchnia
47 m2
Rok budowy
1970
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż nieruchomość pod inwestycje, wynajem dla studentów, wynajem okazjonalny.

Atrakcyjnie usytuowane mieszkanie na Placu Piastów w Gliwicach. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko rynku i ścisłego centrum, dogodnie skomunikowane dzięki bliskiemu wjazdowi na DTŚ.

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu z windą i ogrzewaniem z miasta. Z okien piękny widok na Śródmieście.

W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne oraz wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Miejsce idealne dla młodych ludzi – w pobliżu Politechnika Śląska, węzeł komunikacyjny , kolej, restauracje.

Lokal do odświeżenia.

Zapraszam do umówienia się na okazanie.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

Prośba o kontakt

Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.