Cena
309 000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Ulica
Centaura
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Ilość pięter
10
Powierzchnia
70 m2
Rok budowy
1980
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu.

Lokal o powierzchni 70,3 m2 usytuowany jest na 4 piętrze z windą. Wszystkie pokoje rozkładowe, duża kuchnia z oknem z widokiem na plac zabaw, łazienka z osobną toaletą, przestrony przedpokój z zbudowaną szafą. Całość tworzy bardzo komfortową i swobodną przestrzeń.

Mieszkanie o wysokości 2,60m2, w dwustronnym układzie okien wschód – zachód, bardzo ciche, otoczone zielenią, skwerkiem z ławkami oraz parkingiem znajdują się pod blokiem.

W promieniu ok. 350 m od budynku jest Biedronka, szkoły, przedszkola.
Dojazd do Centrum Gliwic 10 minut autobusem.

Mieszkanie z ogromnym potencjałem, wymaga odświeżenia i własnej aranżacji.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska.

Idealne dla rodziny z dziećmi.

Zapraszamy do oglądania.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

Prośba o kontakt

Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.