Cena
260.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Ulica
Generała Władysława Andersa
Liczba pokoi
2
Ilość pięter
2
Powierzchnia
48 m2
Rok budowy
1950
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w bardzo dobrej lokalizacji.

Mieszkanie z pełnym wyposażeniem gotowe do zamieszkania ( Meble, AGD ) w cenie nieruchomości.

Parter w 2 piętrowym bloku z widokiem na Park Starokozielski.
Dla mieszkańców znajdują się bezpłatne miejsca postojowe przy budynku, na parkingu za blokiem.

Super lokalizacja dla osób ceniących bliskość natury. Mieszkanie mieści się kilka minut samochodem od ścisłego centrum, skąd szybko można dotrzeć do wielu miejsc w Gliwicach.

W skład nieruchomości wchodzi:
– pokój dzienny
– przedpokój
– łazienka z prysznicem
– sypialnia
– kuchnia

Okolica:
– sklepy
– placówki oświatowe
– szpital Miejski
– kort tenisowy
– restauracja

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 608

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.