Cena
279 000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Ulica
Świętojańska
Liczba pokoi
2
Ilość pięter
3
Powierzchnia
50 m2
Rok budowy
1930
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupna przytulnego i ładnego mieszkania w Gliwicach, o łącznej powierzchni 50 m2.
Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w 3-piętrowej kamienicy. W klatce znajduje się jedynie 6 mieszkań, po 2 na piętro.

Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji, która zapewnia sprawne połączenie zarówno komunikacją miejską , jak i samochodem.
W bliskiej odległości znajdują się sklepy, Centrum Handlowe ,stacja benzynowa czy basen.

Mieszkanie składa się z:
– Salonu
– Sypialni
– Kuchni w zabudowie, wraz ze sprzętem AGD
– Łazienki z kabiną prysznicową
– Oddzielnej toalety
– Przedpokoju

Wokół budynku jest ogólnodostępny parking dla mieszkańców.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu.
SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 608

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.