Cena
169.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Ilość pięter
3
Powierzchnia
34 m2
Rok budowy
1930
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 34m2, usytuowaną na drugim piętrze w budynku z cegły.

Lokal składa się z przestronnego, doskonale doświetlonego salonu z dużym oknem, łazienki z kabiną prysznicową, kuchni w pełni przygotowanej do zamieszkania oraz małego korytarza.
Ściany w mieszkaniu gładzone i malowane, na podłodze w salonie panele w kuchni i łazience płytki z ogrzewaniem podłogowym.
Okna nowe plastikowe, instalacja el. po wymianie.

Ogrzewanie miejskie co sprawia ,że mieszkanie jest bardzo ciepłe.
Nieruchomość dostępna od zaraz, istnieje możliwość wynajmu.

Wokół budynku jest ogólnodostępny parking dla mieszkańców.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 608

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.