Cena
165.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Ilość pięter
3
Powierzchnia
30 m2
Rok budowy
1950
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach dzielnica Sośnica.

Mieszkanie o powierzchni 30m2, po całkowitym remoncie.

W skład mieszkania wchodzi oddzielny pokój , kuchnia w zabudowie oraz łazienka z prysznicem. W mieszkaniu na podłogach panele, ściany gładzone i malowane, w łazience płytki wraz z zupełnie nową armaturą łazienkową.
Kuchnia, dla potencjalnego nabywcy zostaje cała zabudowana wraz ze zmywarką.

Mieszkanie wygodne w eksploatacji: ogrzewanie miejskie i ciepła woda miejska, niskie koszty utrzymania (około 390 zł wraz z zaliczka na wodę i centralnym ogrzewaniem ).

Budynek posiada nową elewację.
Okna PCV.
Drzwi wejściowe nowe, antywłamaniowe.

Zapraszamy do oglądania.

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości – zapytaj o bezpłatną wycenę lub ubezpieczenia mieszkania, szczegóły u agenta.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.