Cena
399.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Ilość pięter
4
Powierzchnia
88 m2
Rok budowy
1930
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy.

Mieszkanie jest bardzo jasne, rozkładowe z wystawą okien na dwie stronę świata.

Lokal jest po częściowym remoncie: kuchnia i łazienka gotowa, pokoje wraz z przedpokojem do odświeżenia ,co daję dużą swobodę aranżacji dla przyszłych właścicieli.

Rozkład pomieszczeń

– salon

– sypialnia

– pokój dzienny

– przedpokój

– łazienka z wanną oraz prysznicem

– kuchnia

W pomieszczeniach znajdują się okna PCV.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Zapraszamy do oglądania.

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości – zapytaj o bezpłatną wycenę lub ubezpieczenia mieszkania, szczegóły u agenta.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.