Cena
279.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Ulica
św. Kingi
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
2
Powierzchnia
70 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom ul. św. Kingi 1. Idealne dla rodziny. 

Budynek oddalony od głównej drogi, nie słychać natężenia ruchu. Niedawno wyremontowana ulica oraz wydzielenie miejsc postojowych, nie nastręcza problemu z parkowaniem.  Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Dla budynku zaplanowano uchwałą wspólnoty, remont klatki schodowej. 

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze składa się z:

– 3 pokoi,
– oddzielnej dużej i widnej kuchni,
– łazienki z wanną,
– osobnego WC,
– przestronnego przedpokoju.

Dodatkowo do mieszkania przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni 20,38m2.

Ogrzewanie własne gazowe.

Czynsz to tylko 300zł (fundusz remontowy, eksploatacja).

Zapraszam na prezentację

Aleksandra Woźniak-Żak
TEL. 733 333 493
Silesia Cztery Katy

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości – szczegóły u agenta
Zapytaj o bezpłatną wycenę lub ubezpieczenie mieszkania..

Aleksandra Żak
+48733333493
Aleksandra.zak@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.