Cena
150 000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
BYTOM
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
2
Powierzchnia
70 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom ul. św. Kingi 1. Idealne dla rodziny.

Budynek oddalony od głównej drogi, nie słychać natężenia ruchu. Niedawno wyremontowana ulica oraz wydzielenie miejsc postojowych, nie nastręcza problemu z parkowaniem. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu garażu widocznego z okna lokalu, w kwocie 200zł/m-c.

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze składa się z:
– 3 pokoi,
– oddzielnej dużej i widnej kuchni,
– łazienki z wanną,
– osobnego WC,
– przestronnego przedpokoju.

Układ lokalu oraz grubość ścian dają duże możliwości aranżacyjne.

Dodatkowo do mieszkania przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni 20,38m2.

W lokalu CO węglowe, z możliwością zmiany na gazowe, woda podgrzewana piecykiem gazowym.

Czynsz wynosi 300zł (fundusz remontowy, eksplatacja).

Zapraszamy do oglądania.

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości – zapytaj o bezpłatną wycenę lub ubezpieczenie mieszkania, szczegóły u agenta.

SILESIA4KĄTY Agnieszka Machalica tel. 791 199 471

Agnieszka Machalica
Doradca ds. nieruchomośći / Ekspert ds. finansów
+48791199471
agnieszka.machalica@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.