Cena
349.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
ZABRZE
Ulica
3 Maja
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
3
Powierzchnia
96 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 96,3 m2 na pierwszym piętrze.
Prezentowany lokal składa się z salonu, dwóch sypialni z przejściem do loggi , kuchni z komórką, łazienki oraz przedpokoju.
W salonie i pokojach duże, drewniane okna z widokiem południowo-zachodnim.

Stan mieszkania do remontu dzięki czemu pozwala na nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Nieruchomość inwestycyjna jest częścią zadbanej kamienicy w centrum miasta Zabrze.

Wyjątkowa lokalizacja zapewni perfekcyjną komunikację w granicach miasta, jak i poza nimi. Gwarantuje również znakomity dostęp do urzędów, banków, galerii handlowych, uczelni czy szkół. Sąsiedztwo kamienicy obfituje w miejsca kulturalne.

Doskonała inwestycja, doskonały wybór.
Zapraszam na umawianie spotkań.

Oferujemy również skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości – zapytaj o bezpłatną wycenę lub ubezpieczenia mieszkania, szczegóły u agenta.

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606,

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.