Cena
250.000,00 PLN
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Transakcja:
Sprzedaż
Województwo
ŚLĄSKIE
Miasto
GLIWICE
Ulica
Jana Kochanowskiego
Liczba pokoi
2
Piętro
10
Ilość pięter
10
Powierzchnia
31 m2
Status
aktualna
Rynek
wtórny

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze w Centrum Gliwic. W okolicy infrastruktura handlowa i usługowa.
Nieopodal budynku przystanek autobusowy, łączący z innymi miastami.
Kilka minut pieszo do Politechniki Śląskiej.

Mieszkanie jednostronne z piękną panoramą na miasto, salon z aneksem kuchennym, sypialnią oraz w pełni przygotowanej łazienki pod przyszłego właściciela.
Na podłogach w pokojach panele, łazienka w płytkach.
W kuchni zabudowa w cenie mieszkania wraz ze sprzętem AGD.
Przed budynkiem parking.

Ogrzewanie z wodą miejskie. Niskie koszty utrzymania około 379 zł miesięcznie.
Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, można wejść i mieszkać.
Idealne pod inwestycję na wynajem.

Pomagamy w znalezieniu najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Zapytaj doradcę BEZPŁATNĄ WYCENĘ i BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu

SILESIA CZTERY KĄTY Anna Kowalczyk 790 201 606

Anna Kowalczyk
Doradca ds. nieruchomości
+48790201606
anna.kowalczyk@s4k.pl

    Prośba o kontakt

    Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Silesia Cztery Kąty z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Moniuszki 20, e-mail: s4k.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego kontaktu z ekspertem kredytowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.